O mnie

Adwokat Anna Kubica

Specjalizuję się w prawie rodzinnym.

Na co dzień pomagam przede wszystkim małżeństwom, które chcą się rozwieść w sposób jak najmniej stresujący. Uważam, że można rozejść się z klasą i we wzajemnym szacunku, choć przyznaję czasami bywa to bardzo trudne. Z mojej pomocy korzystają również małżeństwa, które m.in. chcą dojść do porozumienia w zakresie ustanowienia opieki nad małoletnimi dziećmi lub podziału majątku.

Jestem także mediatorką sądową wpisaną na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz mediatorką Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

W ramach działalności mediacyjnej zajmuję się pozasądowym rozwiązywaniem sporów przede wszystkim z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego.

Aktualnie prowadzę swoją kancelarię w Poznaniu w sąsiedztwie Starego Rynku. Przede wszystkim świadczę pomoc prawną dla osób z Poznania i z całego województwa wielkopolskiego. Oczywiście w razie potrzeby pomagam również osobom z innych części Polski. W mojej ofercie znajdują się także konsultacje prawne online, dla osób, dla których ta forma jest najbardziej dogodna.

Do skorzystania z moich usług zachęcam wszystkie osoby borykające się z problemami w obszarze prawa rodzinnego.

Skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie stacjonarne lub online, podczas którego omówimy wszystkie możliwe rozwiązania oraz opracujemy szczegółowy plan działania.

Jestem po to, żeby Ci pomóc.

Zapraszam!

Adwokat Anna Kubica