O mnie

Adwokat Anna Kubica

Specjalizuję się w prawie rodzinnym.

Działalnością prawniczą zajmuję się od ponad 15 lat.

Po latach występowania na sali sądowej skoncentrowałam się na prawie rodzinnym. Ta dziedzina przynosi mi największą satysfakcję zawodową. Nic tak nie cieszy jak realna pomoc w istotnych dla klientów wydarzeniach. A kwestia rozwodu, władzy rodzicielskiej czy miejsca zamieszkania dziecka to bardzo często najważniejsze sprawy w życiu osób, które reprezentuję.

Na co dzień pomagam przede wszystkim małżeństwom, które chcą się rozwieść w sposób jak najmniej stresujący. Uważam, że można rozejść się z klasą i we wzajemnym szacunku, choć przyznaję czasami bywa to bardzo trudne. Z mojej pomocy korzystają również małżeństwa, które m.in. chcą dojść do porozumienia w zakresie ustanowienia opieki nad małoletnimi dziećmi lub podziału majątku.

Jestem także mediatorką sądową wpisaną na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz mediatorką Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

W ramach działalności mediacyjnej zajmuję się pozasądowym rozwiązywaniem sporów przede wszystkim z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego.

Aktualnie prowadzę swoją kancelarię w Poznaniu w sąsiedztwie Starego Rynku. Przede wszystkim świadczę pomoc prawną dla osób z Poznania i z całego województwa wielkopolskiego. Oczywiście w razie potrzeby pomagam również osobom z innych części Polski. W mojej ofercie znajdują się także konsultacje prawne online, dla osób, dla których ta forma jest najbardziej dogodna.

Do skorzystania z moich usług zachęcam wszystkie osoby borykające się z problemami w obszarze prawa rodzinnego.

Skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie stacjonarne lub online, podczas którego omówimy wszystkie możliwe rozwiązania oraz opracujemy szczegółowy plan działania.

Jestem po to, żeby Ci pomóc.

Zapraszam!

Adwokat Anna Kubica