O mnie

Adwokat Anna Kubica

Nazywam się Anna Kubica i jestem adwokatem. Po ukończeniu studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim odbyłam aplikację adwokacką zakończoną egzaminem adwokackim.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam podczas pracy w kilku renomowanych kancelariach adwokackich we Wrocławiu.

W ramach praktyki adwokackiej zdobyłam doświadczenie procesowe w wielu dziedzinach prawa, reprezentując swoich Klientów w najbardziej skomplikowanych procesach sądowych. Po latach wykonywania zawodu adwokata skoncentrowałam się na doradztwie z prawa cywilnego i z prawa rodzinnego, ponieważ dziedziny te są dla mnie najbardziej interesujące i jednocześnie przynoszą największą satysfakcję zawodową.

Pomagam przede wszystkim małżeństwom, które chcą się rozwieść w sposób jak najmniej stresujący, z wzajemnym szacunkiem i poszanowaniem podjętej decyzji i nowych wyborów życiowych. Z mojej profesjonalnej pomocy korzystają również małżeństwa, które m.in. chcą dojść do porozumienia w zakresie ustanowienia opieki nad małoletnimi dziećmi lub podziału majątku.

Jestem także mediatorem i zajmuję się pozasądowym rozwiązywaniem sporów z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego.

Aktualnie mieszkam w Poznaniu i w tym mieście prowadzę swoją kancelarię. Świadczę pomoc prawną dla Klientów z Poznania i z całego województwa wielkopolskiego, a w razie potrzeby również na terenie całej Polski.

Do skorzystania z moich usług zachęcam wszystkie osoby borykające się z problemami w obszarze prawa rodzinnego. Skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie, podczas którego omówimy wszystkie możliwe rozwiązania oraz opracujemy szczegółowy plan działania.

Jestem do Twojej dyspozycji.

Zapraszam,

Adwokat Anna Kubica