Nota prawna

Ubezpieczenie

Adwokat podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przy świadczeniu pomocy prawnej, a w szczególności przy udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz występowaniu przed sądami i urzędami (art 8a 1 ustawy z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze).

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie materiały zamieszczone są w serwisie jedynie w celu informacyjnym i nie mogą być traktowane jako porada prawna w konkretnej sprawie. Kancelaria Adwokacka Anna Kubica nie ponosi odpowiedzialności za żadne ze stwierdzeń zawartych w niniejszym serwisie. Odwiedzający niniejszą stronę powinni zasięgnąć indywidualnej porady prawnej we wszystkich sprawach odnoszących się do ich praw i obowiązków. Kancelaria Adwokacka Anna Kubica dopełnia wszelkich starań, aby materiały zamieszczone w niniejszym serwisie były aktualne, nie może jednak zagwarantować dokładności, skuteczności czy przydatności jakiejkolwiek informacji prawnej zawartej w materiałach tu umieszczonych.

Copyright

Kancelaria Adwokacka Anna Kubica jest właścicielem serwisu internetowego: www.adwokat-kubica.pl Jeżeli nie stwierdzono inaczej, wszystkie materiały zawarte w serwisie (teksty, obrazy, grafiki, jak i inne elementy twórcze) są chronione prawami autorskimi lub prawami ochronnymi wynikającymi z rejestracji znaków towarowych. Należą do Kancelarii Adwokackiej Anny Kubicy lub są przez nią licencjonowane.

Zmiana treści

Kancelaria Adwokacka Anna Kubica zastrzega sobie prawo do zmiany wszystkich elementów znajdujących się w serwisie a także prawo do poprawienia tych informacji w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego powiadomienia użytkowników.

Adwokat Anna Kubica