Dlaczego moja kancelaria?

Specjalizuję się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego i wiem, że potrafią one, bez względu na etap postępowania, generować wiele stresu i emocji po każdej ze stron konfliktu. Nawet po zakończeniu rozprawy sądowej pojawiają się silne emocje, np. gdy jedna ze stron nie respektuje postanowień wydanego wyroku.

Rozumiem, w jak trudnej sytuacji życiowej i majątkowej znaleźli się moi klienci. A to wymaga wsparcia, odpowiedniego poziomu empatii i wrażliwości, którą staram się okazać na każdym etapie postępowania. Nie oceniam ich przekonań, wyborów życiowych i podjętych decyzji.

Każda sprawa rozwodowa jest inna. Każdy ma inną historię, inne potrzeby i różne problemy. Dlatego indywidualnie analizuję każde zagadnienie, by zaproponować rozwiązania „szyte na miarę”.

Dbam także o to, aby moi klienci znali swoje prawa i świadomie dokonywali wyboru najlepszej z przedstawionych przeze mnie strategii procesowych. Jednocześnie staram się, aby rozwiązania były im przedstawiane w jak najbardziej przystępny i zrozumiały sposób.

Na każdym etapie postępowania informuję klientów, co dzieje się w ich sprawie, a także udzielam im informacji, aby rozwiać ich wątpliwości związane z toczącym się postępowaniem sądowym.

Dlatego też wykorzystuję wszelkie nowoczesne formy komunikacji, aby zawsze mogli mieć ze mną kontakt.

Adwokat Anna Kubica

Moje atuty

Dbam o najwyższą jakość moich usług i partnerskie relacje z Klientami. Współpracę opieram na poniższych wartościach: